Jazyková škola

Zajímají Vás: Informace, Kontakt

EVERMORE - otevřené dveře ke komunikaci se světem... 

  • Nabízíme v naší jazykové škole ve Frýdlantě nad Ostravicí výuku mnoha různých jazyků: Angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština a ruština
  • Našim cílem je, abyste se v našich hodinách cítili příjemně a spokojeně. Samozřejmostí pro nás je poradenství, příprava nějakého nápoje k občerstvení a vytvoření příjemné přátelské atmosféry.
  • Výuka probíhá v různých časech, dle Vašich požadavků a našich možností, za velmi příznivé ceny. Výuka probíhá pod dozorem velmi zkušených lektorů, kteří mají životní zkušenosti s danými jazyky ze zahraničí a také studiem v naší či jiné zemi.
  • Kurzy jsou šité Vám na míru, dle Vašich potřeb a požadavků. Můžete si vybrat z pestré škály kurzů, které naše jazyková škola nabízí. 

Kateřina Korbelová
Ředitelka školy EVERMORE
Lektorka anglického jazyka, ředitelka a také zakladatelka jazykové školy, která má svou historii od roku 2009. Cílem ředitelky je zvýšit kvalitu vzdělání a zájem o výuku cizích jazyků v okolí Frýdlantu nad Ostravicí takovým způsobem, aby jazyky pro Vás byly koníčkem a rádi jste se učili něčemu novému. Přejeme si abyste se nejen cítili spokojeně, ale také abyste už nepotřebovali slovník, překladatelské či jiné služby a nic Vám nebránilo v komunikaci se světem.

Kontakt

Vedoucí JŠ EVERMORE:   Kateřina Korbelová
email:info@evermore.cz
Tel:+420 720 45 46 88
Web:http://www.evermore.cz
 Navštivte nás také na našem Facebooku.

Kontaktovat nás můžete kdykoliv. Velmi rádi Vám odpovíme na všechny Vaše dotazy a budeme se maximálně snažit vyjít vstříc všem Vaším přáním.